www.f3x.org

Generálním sponzorem Mistrovství ČR F3B 2011 se stala firma SAPHO s.r.o !

15.08.2011 09:07

S potěšením oznamuji, že se mi podařilo vyjednat generálního sponzora letošního mistrovství, společnost SAPHO s.r.o.

 

 

Výhradně česká firma SAPHO byla založena v roce 1990 jako rodinný podnik. Původní síť maloobchodních prodejen se sanitární technikou byla postupně transformována na distribučně velkoobchodní organizaci s hlavním sídlem v Líbeznicích u Prahy. Vlastní objekt firmy, s dobrou dopravní dostupností, disponuje nejmodernějšími technickými prostředky pro zajištění obsluhy a ve spojení s vysoce kvalifikovanými pracovníky splňuje veškerá kritéria moderního prodeje.V roce 1995 byla započata výroba vířivých van a následně výroba jejich komponentů. V nedávné minulosti firma expandovala rovněž na Slovensko, kde založila v Prievidzi stejnojmenný podnik s identickým zaměřením.

V současnosti firma SAPHO nabízí široký sortiment koupelnového vybavení, který distribuuje do specializovaných prodejen v České a Slovenské republice. Společnost má dále vlastní zastoupení v Maďarsku a Litvě.

V nabídce firmy je sortiment 50 tuzemských a téměř 100 zahraničních výrobců. Kvalita nabízeného zboží a jeho spolehlivost je zajištěna nejen důkladným výběrem dodavatelů, ale rovněž prostřednictvím atestů příslušných autorizovaných osob.

19-ti letá historie a rostoucí obrat firmy potvrzují správnost zvolené marketingové strategie zaměřené na širokou nabídku kvalitního zboží, které uspokojí široké spektrum zákazníků.

 

Vyhledávání

Kontakt

Pavel Marek

Vzpomínka na Mnichov :-)